top of page
meediaguruee_3349.jpg

Tere tulemast Restorani Meraki!

Sõna Meraki tuleneb Kreeka keelest, mis tähendab teha midagi kogu hingest, loominguliselt ja südamega! 

Meraki restoran asub Haapsalu vanalinna südames ja meie missiooniks on tuua kohalike ja külalisteni tervislikud, maitsvad ja jätkusuutlikud toidud. 

 

Meie koostisosad on hoolikalt valitud ning iga roog on valmistatud suure armastuse, kire ja südamega, et tagada oma külalistele parim kvaliteet.

Samuti paneme suurt rõhku külalislahkusele, et meie külastajad tunneksid end meie juures alati hästi ja hoituna!

#südamegatehtud

#parimtoiduelamus

#kohtumemerakihaapsalus

Tükike Kreekat ja lihtsuses peituv võlu

Kreekast pärit Meraki peakokk Eddie on Eestis elanud ja tegutsenud juba viimased 9 aastat. 16 aastaselt köögis nõude pesemisega alustanud ja hiljem pitsasi valmistanud tekkis huvi minna ka kooli kokandust õppima. 

Töötades kohalikes restoranides ja hotellides nii Ateenas, Santorini, Rhodese, Mykonose ja Syrose saartel nautis Eddie talviti Euroopas reisimist. Tutvudes paljude uute inimestega ja töötades erinevates Euroopa linnade restoranides, baarides ja hotellides sealhulgas ka Michelini tähtedega pärjatud restoranides sai Eddie ammutada väga palju uusi teadmisi ja oskuseid.

Oma teekonnal kogutud tarkused pani Eddie praktikasse Pärnu Oregano restorani loomisel ja on seda väga edukalt juhtinud juba rohkem kui 5 aastat. Ning suurest soovist jagada armastuse ja hoolega tehtud toite rohkemate inimestega viis elu Eddie kokku Mari ja Andres Sikkaliga, kes on juba varasemalt Haapsalus restorani pidanud ja üheskoos sai loodud ka meie armas Meraki restoran väikese Haapsalu südamesse.

Eddie kireks on luua maitsvaid ja lihtsaid roogasid, mis peegeldavad tema ulatuslikke oskusi ja teadmisi tervislikest ja kvaliteetsetest toorainetest toidu valmistamisel ning on inspireeritud tema reisidest ja mille juured ulatuvad pikaajaliste Kreeka traditsioonideni.

meediaguru.ee_7081-2 (1).jpg
meediaguru.ee_2711.JPG
bottom of page